Firmamız, portatif havuzlarda yüzme eğitimi, portatif havuzlarda su oyunları (aquapark) ve kadınlara özel portatif havuzlar projesini ve organizasyonlarını Türkiye’de ilk defa uygulayan öncü bir firmadır. Bu organizasyonların tamamını kiralama sistemi ile yapmaktadır.

Firmamızın, bünyesinde, organizasyonların kurulumu ve sökümü aşaması için 45 kişiden oluşan usta ve yardımcı personel, işletimi için ise 300 kişiden oluşan bay ve bayan yüzme eğitmenleri ve koordinatörler bulunmaktadır. Üniversitelerdeki öğretim görevlilerinden, organizasyonların akademik tabana oturması için danışmalık hizmeti alınmaktadır.

Türkiye’nin her bölgesine organizasyonunu uygulayabilen ve öngörülen sürelerde kurabilen firmamız elindeki kuruluma hazır yüzlerce havuz ve diğer sosyal aktivite ekipmanları ile bu organizasyonların hizmetini en ekonomik şekilde verebilmektedir.

Havuzlar Mahalleye Çocuklar Yüzmeye.!

Yüksek kalite ve kusursuz hizmet anlayışı ile 2007 de kurulan Akademi Havuz Sistemleri Türkiye’de 400.000 çocuğa yüzme eğitimleri verdi. Firmamız ülkemizde ve dünyada bir ilki gerçekleştirip okul bahçelerine ve yerel parklara portatif yüzme havuzları kurdu. Spor aktiviteleri gerçekleştirdi. Çocukları havuza değil havuzu çocukların ayağına getirdi. Türkiye’nin dört bir tarafındaki belediyelere,özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerine,devlet okullarına eğitim ve hizmet amaçlı portatif havuzlar kurup yüzme eğitimleri  verdi.

ŞİMDİ BİR HAYALİMİZ VAR  ’HER OKULA BİR HAVUZ’

Yüzmenin çocuklara sağladığı yararları hepimiz bilmekteyiz. Çocuklarda özgüven ve yaşama sevincinin artması, boş zamanların olumlu yönde değerlendirilmesi, sosyalleşmeye yönelik olumlu etkisi, çocukta karşılaşılan davranış bozukluklarının tedavi edici işlevi, bedensel, duygusal ve zihinsel gelişimine olan katkısı bunlardan bazıları.

Bu gerçekleri göz ardı etmeden bu imkanı çocuklarımıza sunmak zorundayız. DOLPHİN AKADEMİ, hayalleri uğruna üzerine düşeni yapıyor.

YA SİZ ?